Pfizer: Pfizer İlaç’ın Ortaköy’deki Genel Müdürlük binasındaki fuayesinde kitap şenliği düzenledik. Çalışanlar bu stanttan hem kendileri hem de “Kitap Ağacı”na bağış yapabilmek için kitaplar satın aldılar. Toplanan kitaplar, Bütün Çocuklar Bizim Derneği tarafından ihtiyaç sahibi okullara ulaştırıldı.

Denizbank: Denizbank’ın Esentepe Genel Müdürlük binasında kurulan stantta kitap satışı gerçekleştirildi. “Kitap Ağacı” Projesi ile Anadolu’da ihtiyaç sahibi okullara kitap bağışları yapıldı. ”Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırma” seminerinden elde edilen gelirle de yine ihtiyaç sahibi okullara kitap bağışlandı.

Fina Enerji: Fina Enerji’de kurulan stantta kitap satışı gerçekleşti. Aynı zamanda çalışanlar Bütün Çocuklar Bizim Derneği ile birlikte düzenlediğimiz Kitap Ağacı’na, ihtiyaç sahibi okullara gönderilmek üzere  kitap bağışı yapabildi.

Intertech: 25 Şubat 2020 günü Intertech çalışanlarına düzenlediğimiz “Çocuklar ve Okuma Kültürü” konulu seminerden elde edilen gelirle alınan kitaplar ile fuayade çalışanların satın alarak bağışladığı kitaplar, yine Bütün Çocuk Bizim Derneği aracılığıyla ihtiyacı olan okullara ulaştırıldı.

Ak Gıda: Şubat 2020’de Ak Gıda çalışanlarına yönelik açtığımız kitap stantında, çalışanlar hem kendileri için kitap aldılar hem de bağışlanmak için. Ak Gıda desteğiyle toplanan kitapları, Bütün Çocuklar Bizim Derneği aracılığıyla  bir devlet okulunun kütüphanesine ulaştırdık.

Boyner: Boyner’in Maslak Genel Müdürlük binasında kitap şenliği düzenledik. Çalışanlar hem kendileri için kitaplarımızdan aldılar hem de “Kitap Ağacı”na kitaplarını bağışladılar. Bağışlanan kitaplar Bütün Çocuklar Bizim Derneği aracılığıyla ihtiyacı olan okullara ulaştırıldı.

Akbank: Çalışanlarının çocuklarına hediye etmek için Atatürk, Karıncalar ve Çocuk kitabımızdan aldı. 28 Ekim 2023 tarihinde yazarımız Süleyman Bulut çevrimiçi olarak yapılan ‘’Akbank ile Çocuklarla Masal Buluşması’’ söyleşisi kapsamında konuğumuz oldu.

The Bank Hotel İstanbul: Ekim 2023’te Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne Cumhuriyetimizin 100. yılı için 200 adet Atatürk, Karıncalar ve Çocuk kitabımızdan bağışladı. Kitaplarımız deprembölgesindeki çocuklara gönderildi.

Jotun Boya: Çalışanlarının çocuklarına hediye etmek için Atatürk, Karıncalar ve Çocuk
kitabımızdan aldı.

Microsoft: Genel merkezinde 14 ve 15 Aralık 2022 tarihlerinde kitap şenliği düzenlendi. Kitaplar Bütün Çocuklar Bizim Derneği’ne bağışlandı.

Daha fazla bilgi için: https://butuncocuklarbizim.org/