Pfizer: Pfizer İlaç’ın Ortaköy’deki Genel Müdürlük binasındaki fuayesinde kitap şenliği düzenledik. Çalışanlar bu stanttan hem kendileri hem de “Kitap Ağacı”na bağış yapabilmek için kitaplar satın aldılar. Toplanan kitaplar, Bütün Çocuklar Bizim Derneği tarafından ihtiyaç sahibi okullara ulaştırıldı.

Denizbank: Denizbank’ın Esentepe Genel Müdürlük binasında kurulan stantta kitap satışı gerçekleştirildi. “Kitap Ağacı” Projesi ile Anadolu’da ihtiyaç sahibi okullara kitap bağışları yapıldı. ”Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırma” seminerinden elde edilen gelirle de yine ihtiyaç sahibi okullara kitap bağışlandı.

Fina Enerji: Fina Enerji’de kurulan stantta kitap satışı gerçekleşti. Aynı zamanda çalışanlar Bütün Çocuklar Bizim Derneği ile birlikte düzenlediğimiz Kitap Ağacı’na, ihtiyaç sahibi okullara gönderilmek üzere  kitap bağışı yapabildi.

Intertech: 25 Şubat 2020 günü Intertech çalışanlarına düzenlediğimiz “Çocuklar ve Okuma Kültürü” konulu seminerden elde edilen gelirle alınan kitaplar ile fuayade çalışanların satın alarak bağışladığı kitaplar, yine Bütün Çocuk Bizim Derneği aracılığıyla ihtiyacı olan okullara ulaştırıldı.

Ak Gıda: Şubat 2020’de Ak Gıda çalışanlarına yönelik açtığımız kitap stantında, çalışanlar hem kendileri için kitap aldılar hem de bağışlanmak için. Ak Gıda desteğiyle toplanan kitapları, Bütün Çocuklar Bizim Derneği aracılığıyla  bir devlet okulunun kütüphanesine ulaştırdık.

Daha fazla bilgi için: https://butuncocuklarbizim.org/