Image-Description

Andrew Norriss

Yazar, geçtiğimiz 20 yıl içerisinde hem yetişkinler hem de çocuklar için, içlerinde ünlü The Brittas Empire ve Woof!’un da bulunduğu yüz elliyi aşkın komedi televizyon dizisi bölümü yazdı. Andrew Norriss’in yazdığı on bir çocuk kitabından bazıları ise Kontrol-Z, Bernard’ın Saati, Matt’in Milyonu ve televizyona da uyarladığı Aquila’dır. Aquila, 1997’de Whitbread’in düzenlediği yarışmada Yılın Çocuk Kitabı seçilmiştir. Ülkesinde okul okul gezip okuyucuları ile buluşan Norriss’in kitapları, sizi hem meraklandıracak hem de keyifle güldürecek.

Yazarın Kitapları

 • Akila 1

  97,50 150,00 

  Akila 1

  Whitbread Yılın Çocuk Kitabı ödüllü ve Smarties ödülü adayı bu kitap, mizah, heyecan ve çocukların hep hayalini kurduğu maceralarla dopdolu!

  97,50 150,00 
 • Akila 2

  97,50 150,00 

  Akila 2

  Evet, Akila macerasi devam ediyor, hem de neredeyse ışık hızında! Akila’yı ve onun olağanüstü yeteneklerini tanıdıkça, Tom ve Geoff’un yaşamları da hızla değişir: Kıtalar arasında dolaşmakla kalmazlar, yeni insanlar girer yaşamlarına. Bir ara hiçbir şey umdukları gibi gitmez ama yaşam sürprizlerle doludur her zaman! Örneğin, Tom ve Geoff’un uzaya çıkmasına ne dersiniz!
  Whitbread Yılın Çocuk Kitabı ödüllü ve Smarties Ödülü adayı bu kitap, yine çok şaşırtıcı ve çok heyecanlı!

  97,50 150,00 
 • Kontrol Z

  Bir düşünün: Zamanı geriye alabilseniz, neler neler yapardınız!

  Ama sonra, işler çığırından çıktı ve…

  Kontrol Z, teknolojik gelişmelerin gündelik yaşamda yaratabileceği değişiklikleri, hata yapmanın ve doğruları seçebilmenin önemini, hayal gücünün olanaklarını düşündüren, şaşırtıcı ve eğlenceli bir roman.

  97,50 150,00 
 • Yıldız Kapısı

  Anne babanızın birdenbire ortadan kaybolduğunu düşünün. Şimdiye kadar bildiklerinizin ardında başka gerçekler olduğunu… Evinizde, diğer dünyalara açılan galaksiler arası bir kapı olduğunu…

  97,50 150,00