Akila 1

71,50 110,00 

Whitbread Yılın Çocuk Kitabı ödüllü ve Smarties ödülü adayı bu kitap, mizah, heyecan ve çocukların hep hayalini kurduğu maceralarla dopdolu!

“Acaba neden adı Akila?”

“Akila, kartal demek,” dedi Tom.

“Kartal mı?”

Tom başıyla onayladı. “İnsan, bir kartalın sırtında istediği yere uçabilir.”

“Çok doğru,” dedi Geoff yavaşça. “Çok doğru.”

Tom ve Geoff, okulla birlikte gittikleri bir gezi sırasında, yüzyıllardır sakl olan inanılmaz bir keşifte bulunurlar! Bu keşif, garip bir taşıttır. Kimler tarafından yapıldığı ve nereden geldiği bilinmeyen bu esrarengiz araç, akıl almaz bir hızla hareket edebilmekte, hatta görünmez bile olabilmektedir! Tom ve Geoff, bir yandan bu aracın olağanüstü yeteneklerini tanırken, öte yandan hayal bile edemeyecekleri maceralar onları beklemektedir!

Whitbread Yılın Çocuk Kitabı ödüllü ve Smarties ödülü adayı bu kitap, mizah, heyecan ve çocukların hep hayalini kurduğu maceralarla dopdolu!

“Seni istediğin her yere götürebilecek bir aracın olsa ve bu araç görünmez olsa, sen de içine girdiğinde görünmesen nerelere giderdin? Akila’nın içine çocuk kaçmış yaratıcısı Andrew Norriss, zamanın sınırlarını zorlayacak bir araçla akıl almaz maceralar yaşayan iki cesur çocuğu anlatıyor kitabında. Andrew Norriss, Akila’nın ilk kitabında, en çocuk sesiyle öğretmenlere sesleniyor: Çocuklar, neyi isterlerse onu öğrenirler; siz yeter ki onların kendilerini keşfetmelerini sağlayın.”

Burcu Atalas Hergül-Türkçe Öğretmeni

SKU: 9786054435753
Category:
Editör

Muzaffer Samur-Sibel Doğru-Ahu Ayan

Kapak Tasarımı

Hüseyin Özkan

Cilt

230 gr. Amerikan Bristol

Sayfa Sayısı

Boyut

13x20cm

Müşteri Yorumları

Yorum bulunamadı!

Yorumları sadece satın almış kullanıcılar yapabilirler.