Mary Poppins – Geri Dönüyor

58,50 90,00 

Evet, Mary Poppins döndü! Yani Jane, Michael, ikizler ve Bank Ailesi için yeni maceralar, tam gaz tam şemsiye devam ediyor! Ve siz de davetlisiniz!

Hapsettiği tarla kuşunun kafesine hapsolan sevimsiz bir bakıcı kadın… Tepetaklak dururken yenen kek dilimleri… Aileye yeni katılan ve kuşlarla konuşan kardeş… Güneş’in yönettiği ve yıldızların gösteri yaptığı sirk… Herkesin uçan balonlarla havada uçuşu…

Evet, Mary Poppins döndü! Yani Jane, Michael, ikizler ve Bank Ailesi için yeni maceralar, tam gaz tam şemsiye devam ediyor! Ve siz de davetlisiniz!

 

“İşte geri döndü. Verdiği sözü tuttu. Önceki kitapta ‘Görüşmek üzere!’ denilmesi doğruymuş. Kiraz Ağacı Sokağı 17 numaralı ev yine eski günlerine dönüyor ve Mary Poppins’in maceraları devam ediyor! Sevgili çocuklar; Jane, Michael ve Mary Poppins ile birlikte hayal edemeyeceğiniz güzellikte yerlere gitmeye ne dersiniz? İçi sürprizlerle dolu çantasından bakalım bu kitapta neler çıkacak? Bu kitabı da önceki kitap gibi nefes nefese okuyacak, elinizden düşüremeyeceksiniz. Kitabın sonunda yine gidecek Mary Poppins; ama sakın korkmayın, bu kitaptaki gibi beklenmedik bir anda yine geri döneceğine eminim; çünkü o her zaman verdiği sözü tutar.”

Nilser Utku – Türkçe Öğretmeni

SKU: 9786054435098
Category:
Editör

Muzaffer Samur-Sibel Doğru

Kapak Tasarımı

Yusuf Tansu Özel-Hüseyin Özkan

Cilt

210 gr. Amerikan Bristol

Sayfa Sayısı

Boyut

13x20cm

Müşteri Yorumları

Yorum bulunamadı!

Yorumları sadece satın almış kullanıcılar yapabilirler.